Cześć, mam na imię Magda i jestem architektką.

Magda Graf architektka

Tak dotarłam tu gdzie jestem

Skończyłam Liceum Plastyczne a następnie Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Warszawskiej. W 2008 raku uzyskałam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Doświadczenie zdobywałam w pracowniach autorskich przy takich tematach jak Dom Kultury w Sierpcu, Ratusz w Legionowie, Wydział matematyczno-przyrodniczy w Kielcach, Hala sportowa w Ostrowcu świętokrzyskim, Hala sportowa w Pińczowie, Termy Uniejów i w wielu konkursach.

W mojej pracowni

Działam wspólnie z projektantami konstrukcji, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych oraz rzeczoznawcami z zakresu Sanepidu i PPOŻ.

Projektuję obiekty kubaturowe: domy jednorodzinne, budynki usługowe t.j. biura, pensjonaty, gastronomię, sale weselne, przedszkola i szkoły. Zajmuje się również projektowaniem wnętrz do tych obiektów jak również obiektów już istniejących. Zobacz moje projekty.

Co jest dla mnie ważne

Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie. Szczegółowo badam potrzeby inwestora i wczuwam się w klimat, który mu odpowiada, tworzę projekt spełniający wymagania inwestora oraz wymogi przepisów i prawa budowlanego oraz pomagam na każdym etapie procesu projektowego zaczynając od wyboru najlepszej działki pod inwestycję. Podejmuje się również zaprojektowania wnętrz mieszkalnych oraz biznesowych. Zapoznaj się z moją ofertą.

Lubię wyzwania i architektoniczna gimnastykę. W poszukiwaniu najlepszych rozwiązań jestem wytrwała, bo liczy się dla mnie efekt i zadowolenie klienta. Zobacz opinie moich klientów.

Scroll to Top